Bezdotyková hygiena rúk Purell a GOJO

Bezdotyková hygiena rúk Purell® a GOJO®

Keď si ľudia chcú umyť ruky, posledná vec, ktorú potrebujú, je dotknúť sa špinavého dávkovača.

Vďaka bezdotykovým dávkovacím systémom GOJO a Purell TFX™ sa nemusíte dotýkať ničoho – stačí dať ruky pod dávkovač.

 

Tfx White Gojo
Tfx White 1
Tfx Metalic Gojo 1
Tfx Dispenzor Biely

 

Náhradné náplne mydiel a dezinfekcií sú hygienicky čisté, pretože sú uzavreté už pri výrobe. My nedopĺňame! Do otvárateľných a dopĺňacích dávkovačov s nádržkou musíte mydlo často dolievať, čo zvyšuje riziko znečistenia. Nehovoriac o dennom kontakte mydla a zariadenia s ľudskou rukou... GOJO už viac ako 60 rokov prináša výrobky najvyššej kvality, za bezkonkurenčnú cenu! V Amerike ide o najpredávanejšiu dezinfekciu už desiatky rokov.

Všetky produkty nájdete v našom novom ESHOPe. Teraz úplne nové bezdotykové dávkovače LTX - 7 a LTX - 12 s doživotnou zárukou!

Základné umývanie rúk - mydlá GOJO® 

Súčasťou sortimentu sú profesionálne výrobky na umývanie rúk, častú starostlivosť, sprchovanie a hydratáciu.

 • Kvalitné penové mydlo GOJO s pokožkovým kondicionérom
  vytvára bohatú hustú penu pre zážitok z umývania rúk. Jemné pre pokožku, príjemná brusnicová vôňa. Jedna náplň vydrží až 2000 dávok!

 • Luxusná pena na umývanie rúk GOJO – bohatá, jemná, vopred napenená pre pohodlný a príjemný zážitok. Na základné, bežné umývanie. Príjemná brusnicová vôňa.
 • Jemná pena na umývanie rúk GOJO bez vône
  mimoriadne jemná pre pokožku, bez vône a bez farbív. Pre časté umývanie!

 • Antibakteriálne penové mydlo GOJO
  jemne penivý prostriedok na umývanie rúk, ktorý ničí mikróby. Bez vône. Vyhovuje normám prEN 1499 a EN 1276.

 • Luxusný penový šampón na vlasy a telo GOJO
  profesionálna kvalita, s vôňou uhorky a melóna.

Ponúkame 1200 a 1250 ml náplne do dávkovačov, ktoré vystačia na umytie až 2000 rúk! 

 • Čistič rúk s pemzou GOJO NATURAL ORANGE – prostriedok na umývanie rúk s rýchlym účinkom. Obsahuje čiastočky pemzy na vyčistenie širokej škály priemyselných nečistôt, stredných znečistení a mastnoty, vrátane atramentov, alebo tlačiarenských farieb. Vôňa pomarančových plodov – obsahuje zložku prírodných plodov. Obsah náplne je až 2000 ml.
 • Hydratácia – profesionálny pokožkový kondicionér GOJO HAND MEDIC – špeciálne pripravený na používanie v pracovnom prostredí. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Používajte pred prácou, alebo umývaní rúk. Je bez vône a neobsahuje silikón! Obsah náplne je 500 ml

Dezinfekcia rúk

PURELL® je značka, ktorú ľudia poznajú a ktorej dôverujú. Purell je uznávaná dezinfekcia všade na svete. Purell sa používa jednoducho a rovnako bezpečne ako bežné mydlo a voda, obsahuje alkohol a ničí 99,99% väčšiny bežných mikróbov, ktoré nám škodia. Majte Purell pohotovo poruke vždy, keď ho potrebujete – samozrejme v kombinácii s bezdotykovým dávkovačom.

 • Hygienická emulzia PURELL na ruky – špeciálne pripravená s hydratačnými zložkami, po ktorých sú ruky jemné a čerstvé. Nie je potrebná voda, ani uteráky. Odporúčame používať na ruky ľahko znečistené a ako súčasť režimu hygieny rúk. Vyhovuje normám EN 1500, EN 1040, EN 1275 a EN 12054. Jedna náplň vydrží až 1000 dávok!
 • NOVINKA - PURELL ADVANCED - pozri eshop a novinky na hlavnej stránke

Emulziu ponúkame v náplniach do dávkovačov, ako aj vo fľaštičkách s pumpičkou s objemom 60 až 350 ml, pre osobné využitie.

 • Dezinfekčný gél na ruky PURELL VF481 – vysoká účinnosť, až po operačné sály. Zloženie priaznivé pre pokožku, osobitne navrhnuté, aby vyhovovalo európskej norme EN 14476. Náplň vydrží až 1000 dávok!

Používajte, ak hrozí riziko kontaminácie vírusmi! Klinicky potvrdené zloženie, ktoré nedráždi pokožku. Vyhovuje aj normám EN 12791, prEN 13727, EN 1040, EN 14348, EN 1275, EN 1500.

Náplň do dávkovača je až 1200 ml čo stačí na dezinfekciu 1000 rúk! Ďalej ponúkame prenosné fľaše s pumpičkou s objemom 60 a 350 ml. 

Dávkovače mydiel a antibakteriálnych gélov

PURELL a GOJO TFX™ bezdotykový dávkovač

Tfx White 1

 • Bezdotykové, bezproblémové prevedenie
 • Kapacita náplne 1200 ml
 • Jednoduchá výmena náplne
 • 3 štandardné alkalické baterky veľkosti C na približne 30 000 použití
 • LED svetlo signalizujúce výmenu batérií
 • 2 000 použití pre bežné a antibakteriálne mydlá Gojo
 • 1 000 použití pre antibakteriálne gély bez použitia vody Purell  
 • 3 – ročná záruka na dávkovač

NOVINKA - úplne nový bezdotykový dávkovač Purell & Gojo LTX-7 a LTX-12 s doživotnou zárukou aj na dodané batérie! Pozri eshop a novinky.

Tfx Stojan VelkyPURELL sanitačný stojan pre TFX bezdotykový dávkovač

 • Ideálny do čakární, zdravotníctva, firmy, priemysel, haly, recepcie, šatne, fitness, wellnes atď.
 • Pevný, prenosný nosič vhodný pre vysoko - frekventované miesta.
 • Ľahká montáž, atraktívny dizajn a možnosť vybaviť vlastným reklamným materiálom.
 • Prevedenie aj bez nerezovej tyče, pre umiestnenie na stenu, ku dverám a pod.

Ponúkame aj dotykové dávkovače s takmer 30 ročnou tradíciou kvality:

PURELL a GOJO dávkovací systém penového mydla FMX™ - odolný, jednoduché napĺňanie, náhradné náplne vydržia až 1700 použití!

Dávkovací systém NXT® - optimalizuje využitie priestoru. Na rovnaké miesto sa zmestí dvakrát toľko výrobku, ako v prípade tradičných dávkovacích systémov – až 1000ml. Kompaktný dizajn, neporaziteľná výhoda!

Dávkovací systém PRO™ 2000 – na umývanie silných nečistôt s prídavkom pemzy. Vyrobený z vysoko odolného plastu ABS – doživotná záruka!

Tradičný 500ml dávkovač kondicionéru – hydratácia -  hrubo vytlačená grafika odlišuje dávkovač GOJO HAND MEDIC® od dávkovačov mydla. Doživotná záruka.


PURELL a GOJO TFX™ bezdotykový dávkovač

PURELL a GOJO TFX™ bezdotykový dávkovač

Kontaktný formulár
*
*
*
Povinné polia su označené ako *